ANKARA KOMİSYONU ÜYELERİMİZ

ANKARA KOMİSYONU İSİM SOYİSİM VE MEMLEKETLERİ


Agit ATIŞ - BİTLİS

Bedrettin ELÜSTÜ - MUŞ

Cihan YILMAZ - BİTLİS

Davut ÖZKESEMEN - KARS

Diyar ATIŞ - BİTLİS

Emrah BULDU - MUŞ

Fatma DİLAN - ŞIRNAK

Harun KOÇU   - MUŞ

Hüseyin EKİCİ - MUŞ

İbrahim Ferhat FIRAT - MUŞ

Maşallah BAKAN - VAN

Muhammet ÇINAR - KARS

Musa CAN - KARS

Newroz YILMAZ - BİTLİS

Ömer CAN - KARS

Serhat KARAASLAN - MUŞ

Serhat YILMAZ - BİTLİS

Timur İMRE - BATMAN

Volkan ADIGÜZEL - MUŞ

 

1- Ankara komisyonumuz kurulmuş olup Ankarada şube açmak için ''Büyük Bekiranlılar Dayanışma ve Danışma Toplantısına'' kadar herkes kendi alanında akrabalarına ulaşıp birliğin amaç ve hedeflerini anlatıp Şubat ile Mart ayları arasında yapmayı planladığımız Ankaradaki bütün Bekiranlıların katılabileceği etkinliğe hazırlık için tüm komisyon üyeleri görevlidir.

2- Komisyon Üyelerimiz Ankarada yaşayan tüm Bekiranlıların isim soyisim ve telefon numaralarını listesini yapıp genel merkeze ulaştırmalarını istiyoruz.Mesaj sistemimize kayıt edilecekler ve yapılacak etkinliğin verimli geçmesi için daha çok kişiye ulaşmaya imkan sağlanmış olur.

3- Ankaradaki büyük toplantıdan şube açma kararı çıkarsa,çıkan kararlar doğrultusunda büyük toplantıda şuanki komisyon ve yeni dahil olanlar ile şube açmak için görevli komiyon kurulacaktır.

4- Şube çalışmaları bittikten sonra Bekiranlılar arasında nabız yoklanacak ve Şube açmak için geçiçici yönetim kurulu ile şube açılacaktır.

5- Ankara komisyonu ve şubesi genel merkezin tüm çalışmaları gibi birliğin amaç ve hedeflerini Ankara şehrinde yürütecektir.

 

Tüm üyelerin önerilerini bekliyoruz.Amaç ve hedeflerde eklemeler ve çıkarmaları birlikte yapacağız.

Biriliğin amaç ve hedefleri için TIKLAYINIZ

 

GENEL MERKEZ SOSYAL MEDYA SAYFALARIMIZ